Osvetlenie s pridanou hodnotou

Svetlo nemusí byť iba zapnuté alebo
vypnuté. Navoďte správnu atmosféru
v miestnosti kombináciou rôznej
intenzity, farby či charakteru svetelných
zdrojov. Priraďte ku každej aktivite
správnu svetelnú scénu a cíťte sa komfortne.

Poskytne čas a pohodlie

Majte ideálnu teplotu v správnom čase na svojom obľúbenom mieste. Bezstarostný oddych s príjemným osvetlením, obľúbenou hudbou a vhodným zatienením bude pre Vás samozrejmosťou. Toto sú iba niektoré benefity bývania v inteligentnej domácnosti. Osloboďte sa od rutinných úkonov a pridajte sa k tisíckam spokojných majiteľov chytrej domácnosti Loxone.

Ľahko sa ovláda

Využite multifunkčnosť Loxone ovládacích prvkov. Jediný dotykový vypínač Vám poskytne širokú škálu možností ovládania. Svetelné nálady, hudbu či tienenie môžete ovládať jediným vypínačom. Praktické podsvietenie Vás správne navedie aj počas noci. Oceníte nadčasový dizajn a intuitívne ovládanie.  

Bezpečnosť

Spoľahnite sa na svoju inteligentnú domácnosť a cíťte sa vždy bezpečne. Tečúca práčka, otvorené okno či neželaný hosť Vás už nikdy neprekvapia. Loxone domácnosť Vás na všetko upozorní aj prostredníctvom aplikácie. Váš dom bude v bezpečí aj počas dlhšej neprítomnosti. V čase dovolenky bude simulovať Vašu prítomnosť a rutinné zvyky.

Loxone Smart Home

Majte všetky funkcie múdreho domu zbalené v jednej aplikácii v mobile alebo tablete. Pomocou aplikácie si môžete napríklad vyhriať saunu ešte pred príchodom domov. Tablet na stene Vám ponúka nekonečné možnosti nastavení svetiel , teploty, hudby či tienenia. Výhodou je tiež neustály prehľad o spotrebe Vášho domu. 

Efektívne hospodári s energiami

Držte náklady za energie na uzde vďaka Vášmu múdremu domu. Netrápte sa prepočtami spotrebovanej energie, Váš dom vie presne, kedy kúriť, kedy chladiť alebo ako využiť slnečné lúče vo Váš prospech. V zime sa žalúzie samy vytiahnu, aby sa dom prehrial, v lete presne naopak, zatienia. Múdry dom za Vás zhasne svetlá, vypne televíziu a iné spotrebiče pri Vašom odchode. Šetrite energiu vďaka Loxone.

Neváhajte nás kontaktovať

Nájdete nás:

Múdry dom

D.Štúra 2946/3
926 01 Sereď

IČO: 46553959
DIČ: 1077735241
IČ DPH: SK1077735241

Email: info@mudrydom.com
Tel.č.: +4‍21 918 561 012