TELEVÍZIA S ARCHÍVOM
A BEZ ANTÉN

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky
TV programov:

ŠTART KOMPLET

Užite si naplno základnú skupinu televíznych kanálov. Slovenské a zahraničné televízie doplnené o športové, hudobné, filmové a zahraničné stanice vrátane českých rádií. Všetky GO kanály môžete navyše sledovať kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení. Balíček obsahujúci TV stanice skupín JOJ a Markíza.

52 Celkom

15 Základné

3 Športové

6 Hudobné & Lifestyle

3 Regionálny

2 Ostatné

27 Kanálov v HD

2 Detské

5 Spravodajské

4 Dokumentárne

8 Zahraničné

5,50 € / mesiac

Spätné prehrávanie až 7 dní + Nahrávky 50 hodín

Aktivujte si možnosť spätného sledovania až 7 dní u vybraných kanálov a 50 hodín nahrávok u všetkých kanálov, ktoré máte aktívne. Tieto služby Vás oslobodia od televízneho programu. Sledujte, čo chcete a kedy chcete. S nahrávkami budete mať až 50 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.

1,70 € / mesiac

7 dní zadarmo!

DOKU

Sledujte nové pohľady na udalosti svetových dejín, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných miest a exotických krajín, tie najlepšie zábery zo sveta divokých aj domácich zvierat.

9 Celkom

7 Dokumentárne

3 Kanály v HD

1 Športové

3,70 € / mesiac

ŠPORT

Objednajte si ŠPORT – programovú ponuku, ktorá Vás už nikdy nenechá v štichu pri hľadaní zábavy. Ponúkne Vám všetky možné športy a už Vám nikdy neunikne žiadne majstrovstvo a žiadna z obľúbených líg.

9 Kanálov v HD
9 Športové
8,20 € / mesiac

Detský SK

A teraz niečo pre deti! Balíček plný animovaných aj hraných seriálov a rozprávok pre deti, ktorý zabaví aj toho najneposednejšieho nezbedníka. Programy poskytujúce skvelú zábavu, ale aj pomoc pri rozvíjaní komunikačných a poznávacích schopností u tých najmenších divákov.

10 Celkom

8 Detské

1 Kanál v HD
2,40 € / mesiac

BASIC SK

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkom BASIC. Veľmi vhodne rozširuje základné slovenské kanály o stanice zamerané na filmy, dokumenty, šport a celú rodinu bez zbytočných výdavkov na zvlášť spoplatnené kanály. Vďaka BASIC sa celá Vaša rodina bude môcť vždy pozerať, na čo bude chcieť. Súčasťou balíčku je filmotéka.

40 Celkom

8 Filmové

6 Športové

4 Hudobné & Lifestyle

1 Spravodajské

15 Kanálov v HD

9 Dokumentárne

1 Základné

8 Detské

1 Zahraničné

12,80 € / mesiac

MAX SK

Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou. Získajte zábavu rôznorodého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery a mnohých ďalších. MAX Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať! Součástí balíčku je filmotéka.

52 Celkom

10 Športové

11 Dokumentárne

4 Hudobné & Lifestyle

1 Spravodajské

2 Erotické

19 Kanálov v HD

9 Filmové

1 Základné

8 Detské

1 Zahraničné

13,99 € / mesiac

FilmBox

Vychutnajte si rodinu filmových kanálov FilmBox zahrňujúcu veľkofilmy, filmy pre náročného diváka, zábavu pre celú rodinu aj pre dospelých, bojové umenia aj dokumenty, hudbu aj módu. S FilmBoxom získate úplnú všehochuť v jedinej službe!

13 Celkom

5 Filmové

1 Dokumentárne

2 Erotické

6 Kanálov v HD

2 Športové

2 Hudobné & Lifestyle

5,00 € / mesiac

7 dní zadarmo!

HBO

Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Svoje vlastné prémiové potešenie bez reklám, 24 hodín denne.

3 Kanály v HD

3 Filmové
6,80 € / mesiac

HBO GO

HBO GO je služba, ktorá Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na Vašom počítači, mobile, tablete či televízii s pripojením na internet. S HBO GO môžete sledovať Vaše obľúbené seriály z produkcie HBO, populárne blockbustery, komédie, dokumenty a špeciálne záznamy z natáčania – kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

7,80 € / mesiac

MAXI SK + HBO GO

Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou MAXI. Získajte zábavu rôznorodého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery, FilmBox, HBO a mnohých ďalších. MAXI Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať! Součástí balíčku je filmotéka.

68 Celkom

12 Športové

12 Dokumentárne

5 Erotické

6 Hudobné & Lifestyle

1 Spravodajské

28 Kanálov v HD

16 Filmové

1 Základné

8 Detské

1 Zahraničné

23,70 € / mesiac

Relaxxx

Relaxačný balíček pre dospelých, plný erotiky a vzrušenia.

5 Kanálov v HD

12 Erotické
9,30 € / mesiac

120 hodín nahrávok

Uložte si každý obľúbený program, nechajte nahrať všetko, čo by Vám mohlo uniknúť. S nahrávkami budete mať až 120 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.

3,20 € / mesiac

Set-top box Apple TV

Využite možnosť prepojenia Vášho účtu SledovanieTV s Apple TV a vyskúšajte si moderné, rýchle, príjemné prostredie našej aplikácie. Nie je na čo čakať, môžete sa len tešiť!

1,30 € / mesiac

Neváhajte nás kontaktovať

V prípade akýchkoľvek otázok

nás kontaktujte. Radi Vám odpovieme.

Nájdete nás:

Múdry dom

D. Štúra 2946/3
926 01 Sereď

IČO: 46553959
DIČ: 1077735241
IČ DPH: SK1077735241

Email: info@mudrydom.com
Tel.č.: +4‍21 918 561 012